Bítovany
Kontakt

Masáže Olga Bítovany
Olga Dvořáková
Bítovany 164, 53851
Tel.: +420 608 530 573
E-mail: olca.dvorak@seznam.cz
IČ: 76449009

Rekondiční a regenerační olejová  masáž

Relaxační  masáže hrají důležitou roli v rekonvalescenci, neboť mají schopnost nastartovat proces regenerace a tím urychlit celkové uzdravení.Tyto masáže osvěžují, zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu, udržují tělesnou a duševní kondici, zlepšují stav kůže a přispívají k lepšímu celkovému pocitu klienta.  Výběr hmatů, rytmus a intezitu masáže přizpůsobuji individuálnímu zdravotnímu stavu, věku, tělesným dispozicím samotného klienta a jeho životnímu stylu…

Nabídka  relaxačních  masáží

Masáž šíjeBolesti krční páteře patří k těm nejčastějším. Objevují se jako důsledek nadměrné fyzické zátěže, sedavého zaměstnání,špatné polohy hlavy během spaní a v neposlední míře nadměrné emoční zátěže

Masáž zad – Záda jsou nejzatíženější částí našeho těla, neboť drží tělo ve vzpřímené poloze. Potíže se objevují jako důsledek dlouhého stání nebo sezení, nedostatku pohybu a sportu, krátkého spánkového režimu, nedostatečného odpočinku

Masáž dolních končetin zezadu Dolní končetiny  spolu se zády, jsou jako hlavní nosič našeho těla, nejvíce zatěžovanými partiemi. Z tohoto důvodu vřele doporučuji tuto masážní kombinaci.

Masáž dolních končetin zepředu – Při masáži začínám od prstů, pokračuji přes nárt, kotník, holenní sval přední, kolenní kloub a končím  masáží stehna (zepředu). Stehenní svaly mají tendenci ke zkracování a ochabování. Jejich masáž je velmi prospěšnou procedurou.

Masáž horních končetin (včetně dlaní)Masáž horních  končetin podporuje okysličování  krve, která je hodně vzdálená od srdce. Proto je vždy směr masáže i sled hmatů směrem k srdci.  Masáž se provádí vleže na zádech. Začíná se od prstů, pokračuje přes hřbet ruky, potom následuje dlaň, zápěstí, předloktí, loketní kloub, paže a končí masáží ramene.

 

Masáž hrudníku a břicha  – Toutou masážní kombinací se prohlubuje dýchání, povzbuzuje trávení, aktivuje krevní a lymfatický oběh…  Zakázané partie jsou prsní bradavky, u žen celá prsa.

 

Masáž chodidelUvolňující a léčebná masáž, která stimuluje reflexní zóny a body na chodidlech. Je velice příjemná a osvěžující, provádí se vleže za použití přírodních olejů a proto má zároveň i pečující účinky. Ideální na odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou.

 

Celková masáž

Celková masáž je výbornou relaxací v našem uspěchaném životním stylu, s přemírou stresu a nedostatkem odpočinku. Je velmi účinným prostředkem k posílení organismu a zachování zdraví.